KONST / Litografier / Färglitografi 14652177
nr 1465 2177
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad. Färglitografi, bildmått: 72x60cm, yttermått inklusive ram: 76x63cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:13:29
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann